על תהליך בניית החתונה החילונית

פגישת ייעוץ חינם

פגישת ייעוץ חינם

נערוך היכרות. נתאם ציפיות. נדבר על מעמד וחוקיות החתונה החילונית. נכיר את השורשים של הטקס היהודי ונכיר כל מה שיש לדעת על משמעות והחופה והחתונה החילונית.

פגישות הכנה

פגישות הכנה

נקיים מספר פגישות הכנה בהן נעבוד יחד על החתונה החילונית ונדייק את הדברים שתרצו שייאמרו ביניכם ואל הקהל שיעמוד בחופתכם. בפגישות נעלה את כל סוגיות ומרכיבי החתונה החילונית, נעבור על כל פרט ופרט. אכיר אתכם ואת אהבותיכם ואבין את רצונותיכם. אברר כל סוגייה שתהיה לה השפעה על הטקס שיהיה מדויק להרגשתכם ולרצונותיכם.

טקס החופה

טקס החופה

זה היום שלכם. אערוך את הטקס בצניעות, בענווה ובשמחה רבה כשהתרגשותכם, אהבתכם וחד פעמיותכם במרכז. קרוב לודאי, כפי שבדרך כלל קורה, אורחיכם בחתונה יהיו נרגשים ומוקירי תודה.

למי מתאימה חתונה חילונית? וחתונה שווה?

ה חתונה החילונית מתאימה לכל מי שרוצה להתחתן על פי ערכיהםן. החופה היא חג של אהבה ומעבר מלהיות זוג אוהבים למשפחה כך היתה בכל הדורות. מי שרוצותים לעצב את הטקס ושיהיה משמעותי להםן. מי שרוצותים להתחתן בדרכםן ולקחת אחריות על חייהםן. מי שרוצים חתונה שווה .

החתונה החילונית מתאימה לסרבני רבנות ומסורבי רבנות שלא מוכניםן לוותר על חתונה שתזכר כל חייהםן. מתאים לבני/ות אותו מין, מי שאינם יהודים על פי הלכת הרבנות. למבקשותים להיות ידועות וידועים בציבור ולא לוותר על חתונה.

חתונה חילונית בחו"ל

אני בעל ניסיון רב בחתונות חילוניות גם בחו"ל, אליהן  הוזמנתי על פי בקשת בני הזוג. טקס החתונה החילונית יכול להתקיים בעברית, אנגלית או משולב. ניתן להתקשר ולתאם כשהמפגשים עם זוגות החיים בחו"ל עוברים הסבה למפגשי סקייפ או אמצעים אלקטרונים אחרים. כשמאמינים, הכל אפשרי. 

טקס חתונה חילוני

אפשר גם להתקשר:

052-8305763

davigur [at] gmail.com

או מלאו את הפרטים שלכם בטופס ואני אחזור אליכם לקביעת פגישת יעוץ חינם!

 

צרו קשר