אודות הרב החילוני דובי אביגור וחתונה חילונית

הרב דובי אביגור – יהודי הומניסט, יוצר, עורך ומנחה חתונות חילוניות וטקסי חיים, טקסי מצווה חילוניים, קבלת בן או בת למשפחה ולוויות חילוניות, יליד 1951, מתגורר בגליל, בישוב רקפת. נשוי באושר ללאה (בנישואים אזרחיים) + ארבעה ילדים בוגרים: אמית, שחם, מעין ויאיר, 2 כלות ו  4 נכדים.  ילדיו  התחתנו בחתונה חילונית.

אופי נוח, פתוח ומאפשר.
אוהב אדם.

מוסמך לרבנות על ידי "תמורה" המכון הגבוה להסמכת רבנים חילונים הומניסטים בישראל.
בוגר ״המדרשה״ באורנים.
תואר שני בחינוך והשכלה רחבה בתחומי היהדות.
יוצר ומנחה טקסים יהודיים וחתונות חילוניות מזה שנים ובעל ניסיון רב בהנחית טקסים וחתונות חילוניות.

 

על טקס החתונה החילונית

החתונה החילונית המתקיימת ע”י הרב דובי אביגור היא טקס אהבה שיוויוני. חגיגת האהבה המעבירה אתכם מהיות זוג אוהבים הגרים יחדיו לכדי משפחה. החתונה החילונית היא שלכם, כלבבכם, מוקדשת לכם ותהיה  משמעותית לכם כמי שעושים את המעבר הזה. היא תכתב עבורכם על פי החלטתכם. טקס החתונה החילונית יכול להיות במבנה הטקס היהודי, או לא. ניתן ליצור אירוע אשר יהיה קרוב במבנהו לטקס יהודי מסורתי, טקס רפורמי, או כל טקס אחר מתוכנן מראש בהתאם לרצונותיכם.

הכתובה בחתונה החילונית


אתם מקבלים בחתונה החילונית כתובה מיוחדת לאירוע בניסוחים שונים על פי צרכיכם ורצונותיכם. ליבה של הכתובה ההומניסטית הוא, איך תחיו את 120 שנות חייכם באהבה ובחברות. עיצוב הכתובה, ע”פ בחירה.

אני עוזר לכםן, כמיטב יכולותי, כי, כצוות, עלינו להפיק את המירב ולהוציא מתחת ידינו חתונה חילונית איכותית וייחודית רק לכםן.

הרב דובי אביגור
הרב דובי אביגור, חתונה חילונית
טקס חתונה חילוני
כך אשמח להנחות את החתונה החילונית שלכםן.

 

התקשרו:

052-8305763

davigur [at] gmail.com

או מלאו את הפרטים שלכם בטופס ואני אחזור אליכם לקביעת פגישת יעוץ חינם לחתונה החילונית שלכםן!